Birgitte Koch, Forstander

birgitte@fabrikken.nu

28837019

anne sophie redigeretKontakt vedrørende Produktionsskolen

Anna Sophie Rønde, Vejleder

annasophie@fabrikken.nu

28837041

bente redigeret

Kontakt vedrørende KUU

Bente Klitgaard,

KUU Vejleder/kontaktperson

kuu@fabrikken.nu

26344580

lille profil hjemmeside lena

Lena Holme Thornholm,

Design & Medier

KUU

Produktionsskole

lena@fabrikken.nu

28837053

steffan redigeret

Stefan Edlund ,

Træ, Metal & Håndværk

Kuu

Produktionsskole

stefan@fabrikken.nu

28837085

pelle redigeret (1)

Pelle Larsen. Madglæde

pelle@fabrikken.nu

28837055

Henrik  

Træ, Metal & Håndværk

KUU

Produktionsskole

henrik@fabrikken.nu

28837043

Isolda kuu- Trend & Styling

isolda@fabrikken.nu

71961503