Birgitte Koch, Forstander

birgitte@fabrikken.nu

28837019

anne sophie redigeretKontakt vedrørende Produktionsskolen

Anna Sophie Rønde, Vejleder

annasophie@fabrikken.nu

28837041

bente redigeret

Kontakt vedrørende KUU

Bente Klitgaard,

KUU Vejleder/kontaktperson

kuu@fabrikken.nu

26344580

lille profil hjemmeside lena

Lena Holme Thornholm, Design & Tryk

lena@fabrikken.nu

28837053

steffan redigeret

Stefan Edlund , Kreativ Cykel Design 

stefan@fabrikken.nu

28837085

pelle redigeret (1)

Pelle Larsen. Madglæde

pelle@fabrikken.nu

28837055

Henrik  

Træ & Håndværk

henrik@fabrikken.nu

28837043

Charlotte redigeret

Charlotte Sand Skrostrup kuu- Trend & Styling

charlotte@fabrikken.nu

71961503

ina redigeret

Ina Skovgaard.  KUU – Medier & Markedsføring

ina@fabrikken.nu

28833653

Mikkel redigeret

Mikkel Christensen.  KUU- Byggeri & ejendomsservice

mikkel@fabrikken.nu

28837039